Nasze Apartamenty to idealne miejsce na spędzenie wspólnego czasu z naszymi pociechami.

Udogodnienia dla maluchów i bezpieczeństwo (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)

  • Jako rodzina podróżująca z małym dzieckiem z pewnością będziecie potrzebować większej przestrzeni i udogodnień niż ktoś, kto wyjeżdża bez dzieci. Nasze Apartamenty zagwarantują Wam przede wszystkim łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju udogodnień potrzebnych w opiece nad maluchami. Łóżeczko turystyczne z pościelą, nocnik, przewijak, wanienka do kąpieli, podgrzewacz do butelek (na życzenie- wcześniejsza rezerwacja)
  • Apartamenty posiadają również zabezpiecza gniazdka elektryczne przed dostępem małych paluszków, drzwi, okna i wejście na schody (do wypożyczenia- na życzenie). 
  • Dbając o komfort w podróży naszych Gości posiadamy wózki spacerowe oraz przyczepkę do roweru dla małych dzieci (obowiązuje wcześniejsza rezerwację).
  • Teren naszych obiektów jest ogrodzony, ale również objęty zakazem palenia papierosów. 

Plac Zabaw

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin,  zapewnia dzieciom możliwość szaleństw na placu zabaw w ogrodzie, w którym można dodatkowo grillować, opalać się czy wypić kawę.

Gry i zabawy

Dla dzieci i młodzieży każdy z domków posiada gdy planszowe co pozwoli w wolnym czasie lub przy brzydkiej pogodzie spędzić czas miło w gronie całej rodziny.

Wypożyczenie: Piłki do siatkówki / piłki plażowej / paletek do badmintona (dostępne na życzenie).

Bajki dla najmłodszych – do dyspozycji dysk z bajkami (dostępne na życzenie).